Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
»  Гробище
Пет Ное 29, 2013 10:03 am by Rebecca

»  Болница
Пет Ное 29, 2013 9:44 am by Rebecca

»  Бръснарница
Пет Ное 29, 2013 9:38 am by Rebecca

» Герои на екипа
Сря Ное 27, 2013 2:13 pm by Rebecca

» Отговорена на въпроса с въпрос
Вто Ное 26, 2013 5:06 pm by Amethysta✘

» кой от двата предишни аватара
Вто Ное 26, 2013 5:05 pm by Amethysta✘

» Да броим до 1000
Вто Ное 26, 2013 5:04 pm by Amethysta✘

»  Хотелите
Вто Ное 26, 2013 5:02 pm by Amethysta✘

» Кулата Биг Бен
Вто Ное 26, 2013 5:01 pm by Amethysta✘

Екип
Екип
Администратор
AMETHYSTA✘
МодернаторRebecca
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 7, на Пон Окт 02, 2017 9:16 am

Герои на екипа

Предишната тема Следващата тема Go down

Герои на екипа

Писане by Amethysta✘ on Вто Ное 26, 2013 4:27 pm

Това са нашите персонажи

Последната промяна е направена от Amethysta✘ на Пон Дек 26, 2016 7:06 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

´´¯`•• .¸♕¸.•´¯`´´¯`•• .¸♕¸.•´¯`´´¯`•• .¸♕¸.•´¯`´´¯`•• .¸♕¸.•´¯`´´¯`•• .¸♕¸.•´¯`´´¯`•• .¸♕¸.•´¯`´´¯`•• .¸♕¸.•´¯`´´¯`•• .¸♕¸.•´¯´´¯`•• .¸♕¸.•´

Amethysta✘

Години : 24
Брой мнения : 38
Пари : 111

Герои
Име: Алисън
Години: 20
Вид: Вещица

Вижте профила на потребителя http://anotherplace.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Герои на екипа

Писане by Amethysta✘ on Вто Ное 26, 2013 5:39 pm

Име на героя:
Аментиста
Години на героя:
23
Раса:
вещица
Дарба:
телекинеза,телепортеция,клониране,проекция
Външен вид:
Изглеждам толкова добре че направо се чудя на себе си.Много хора мислят че съм ангел,но това не е много сигурно.Мелинда е очерователна.Има всичко което всяко момиче иска.Нейната хубост впленява всички особено мъжете.Тя никога не остава не забелязана.Но ето и по-подробно описание.Аз съм със кафява коса и съм със кафеви очи.Средно висока съм.Имам слабо и стройно тяло.

Характер:
Нейният характер е нещо наистина странно за другите хора,но не и за нея.Принципно е добра,помага на хора и прочие,но има една част от нея която е дива и прави само щури неща.Преследва мечтите си и прави това което смята за редно.Е такава лудетина и едновременно с това мъдра е Аментиста.

История:
Моята история е доста дълга затова ще се опитам да я съкратя.Преди много години по тези земи имало едно огромно зло което прокудило майка ми надалеч.Но когато са върнала се съюзила с добри и чесни хора успяли да изгонят злите надалеч оттук.Моята история започва след тази важна битка.Когато всичко приключило майка ми трябвало да започне да управлява страната,но неочаквано за нея срешнала един мъгьосник който я научил как да обича.Минало време от първата им среща до първия звук на свадбените камбани.Много се обичали и от тази обич се родили две деца сестрами и аз.Първа била тя след това и аз,разликата ни е година но аз не чуствам че я има.За наше нещастие баща ни си отишъл млад заради магията и по-точно защото зли хора завидяли на любовта им.След съмрта му мама стана много затворена към хората,но не спря да ни убочава и да ни дава съвети как да управляваме един ден.А на магии и подобни неща ни учеше една жена от едни друго градче която знаеше много за тези неща и бе помогнала на майка ми.Но щастието ни не бе дълго от загубата на татко майка се разболя доста тежко.Нищо не можа да й помогне.И така и тя си отиде и ние останахме сам самички.Сестра ми застана на трона а аз до нея като съветник.Но в началото бе доста трудно да се справяме с цялата тежес,но с времето свикнахме на си разделяме задълженията за да може всяка да има и личен живот.И така заедно се опитваме дда запазим завета на мама и да браним кралството.
Снимката
Crystal Reed

Последната промяна е направена от Amethysta✘ на Пон Дек 26, 2016 7:07 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
Amethysta✘

Години : 24
Брой мнения : 38
Пари : 111

Герои
Име: Алисън
Години: 20
Вид: Вещица

Вижте профила на потребителя http://anotherplace.bulgarianforum.net

РЕБЕКА

Писане by Rebecca on Сря Ное 27, 2013 2:13 pm

Име на героя:
РЕБЕКА
Години на героя:
21
Раса:
вещица
Дарба:
Спиране на времето,контрол над огъня,причиняване на болка чрез докосване
Външен вид:
Ребека е същински ангел.Тя има дълка черна като ноща коса и прекрасни сини очи.Има слабо и добре оформено тяло.Усмивката и е толкова нежна,че може да разтопи и най-леденото сърце.
Характер:
Ребека има доста странен характер.В повечето случай е доста мила,но може да бъде и доста зла.Доста е своенравна и обича да е самостоятелна.Много е вироглава и когато реши нещо никой не може да я обеди в обратното.Обича да отстоява мнението си.
История:
Моята история е същата като на сестра ми.Преди много години по тези земи имало едно огромно зло което прокудило майками надалеч.Но когато са върнала се съюзила с добри и чесни хора успяли да изгонят злите надалеч оттук.Моята история започва след тази важна битка.Когато всичко приключило майка ми трябвало да започне да управлява страната,но неочаквано за нея срешнала един мъгьосник който я научил как да обича.Минало време от първата им среща до първия звук на свадбените камбани.Много се обичали и от тази обич се родили две деца сестрами и аз.Първа била тя след това и аз,разликата ни е година но аз не чуствам че я има.За наше нещастие баща ни си отишъл млад заради магията и по-точно защото зли хора завидяли на любовта им.След съмрта му мама стана много затворена към хората,но не спря да ни убочава и да ни дава съвети как да управляваме един ден.А на магии и подобни неща ни учеше една жена от едни друго градче която знаеше много за тези неща и бе помогнала на майка ми.Но щастието ни не бе дълго от загубата на татко майка се разболя доста тежко.Нищо не можа да й помогне.И така и тя си отиде и ние останахме сам самички.Сестра ми застана на трона а аз до нея като съветник.Но в началото бе доста трудно да се справяме с цялата тежес,но с времето свикнахме на си разделяме задълженията за да може всяка да има и личен живот.И така заедно се опитваме дда запазим завета на мама и да браним кралството.
Снимка:
katie mcgrath
Rebecca

Брой мнения : 18
Пари : 50

Герои
Име: РЕБЕКА
Години: 21
Вид: вещица

Вижте профила на потребителя

Re: Герои на екипа